Співбесіда З Ml Engineer  230 Запитань Для Junior, Center Та Senior

|

Abogado

Книги забезпечують глибше розуміння мови та надають практичні поради. Вивчення її допоможе вам розвивати кар’єру у цій області. Загалом, професія Machine Learning Engineer захоплива і перспективна, але вимагає багато зусиль і віддачі. Щоб зрозуміти, наскільки вона тобі підходить, спробуй себе не тільки в програмуванні, а й у роботі з даними на нашому безплатному марафоні з дата-аналітики. У ML-програміста цікава, але не найпростіша робота.

Але важливо глибше розуміти Python і шаблони проєктування та писати структурно чистий код. Книжка Clean Code in Python охоплює теми шаблонів проєктування, архітектури програмного забезпечення, декораторів тощо й допоможе вам покращити навички програмування. Ще одна рекомендація — Designing Machine Learning Systems. Під час навчання зацікавився аналітикою, даними та їхньою обробкою. Пройшов навчання у DataRoot University, заглибився в курси на Coursera.

Хто такий Machine Learning Engineer

Інженери тісно співпрацюють з розробниками ПЗ і Data Scientists. Кінцевою метою ML-інженера є розроблення масштабованих і ефективних систем на основі машинного навчання, які можуть розвʼязувати практичні проблеми. Простими словами ML-інженери це сполучна ланка між машинами та великими даними. Фахівці вчать машини алгоритмів, які допоможуть їм отримати та систематизувати потік даних.

Где Работают Ml-специалисты

Далі можна, наприклад, дивитися на різні моделі машинного навчання та на те, які задачі вони розв’язують. Можна почати з black field, тобто розуміти, що подається на вхід, що отримаємо на виході, та взагалі яку проблему наразі розв’язуємо (прогнозуємо, кластеризуємо). А далі вже поглиблюватися та вивчати, як саме працює модель.